



144 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CLASS |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Висота | 55 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 19 мм |
| Ширина | 27 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Сталь |
| Тип | Фіксатор |
| Паковання | Пакет |
| Колір | Хром |