



1 500 ₴
1 323 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Самодел |
| Країна виробник | Україна |
| Можливість заміни механізму | Ні |
| Вихід ригеля | 37 мм |
| Діаметр ригеля | 32 мм |
| Клас захисту замку | 3 |
| Кількість механізмів | 1 |
| Кількість ригелів | 1 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Механізм секретності | Рейковий |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Застосування замку | Металеві двері, Захисна конструкція, Дерев'яні двері |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип замикання | Основний/Додатковий |
| Тип встановлення замку | Накладний |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Колір замку | Сірий |
| Додаткові | |
| Backset | 45 мм |
| Автоматичне замикання | Ні |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Реверсивна заскочка | Ні |
| Загальні | |
| Вага | 1.425 кг |
| Висота | 21 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 125 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Комплектація | |
| Кількість ключів | 3 |
| Корпус замку | Так |
| Кріпильний комплект | Ні |