

720 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TRION |
| Країна виробник | Китай |
| Вихід ригеля | 21.5 мм |
| Діаметр ригеля | 14 мм |
| Клас захисту замку | 3 |
| Кількість ригелів | 3 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Додаткові | |
| Backset | 78 мм |
| Комплектація | |
| Кількість ключів | 5 |
| Корпус замку | Так |
| Кріпильний комплект | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бэксет | 78.5 мм |
| Вид замку | Додатковий |
| Матеріал | Сталь |
| Механізм закривання | Сувальдний |
| Призначення | Для вхідних дверей |
| Напрямки відчинення | Універсальне |
| Країна-виробник | Росія |
| Тип замку | Механічний |
| Тип замикання | Двостороння |
| Торговельна марка | ЕЛЬБОР |