

288 ₴
240 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Кедр |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість ригелів | 1 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Механізм секретності | Немає |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Застосування замку | Металеві двері, Захисна конструкція, Дерев'яні двері |
| Стан | Новий |
| Тип замикання | Додатковий |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Колір замку | Нікель |
| Додаткові | |
| Backset | 60 мм |
| Загальні | |
| Висота | 60 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 76 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кріпильний комплект | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бэксет | 60 мм |
| Вихід ригеля | 20 |
| Діаметр ригеля | 18 |
| Матеріал | Сталь |
| Механізм закривання | WC-фіксатор |
| Призначення | Для вхідних дверей |
| Напрямки відчинення | Універсальне |
| Країна-виробник | Китай |
| Торговельна марка | KEDR |
| Колір | Хром |