

528 ₴
432 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TRION |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Фіксатор |
| Загальні | |
| Висота | 52 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ширина | 52 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал | Алюміній |
| Товщина | 11 мм |
| Паковання | Пакет |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Сатин |